Vůně života - Táňa Keleová-Vasilková

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Nový román "Vůně života" úspěšné slovenské spisovatelky Táni Keleové-Vasilkové vychází v nakladatelství NOXI 13. 10. 2016.
Vůně v našich životech jsou proměnlivé jako dny střídající se s nocemi. Zároveň ale mají v sobě něco krásně neměnného.
Vůni domova …  a lásky.
Toužíme po ní všichni, po jistotě, která nás zahřívá a skýtá pocit bezpečí. Dovoluje nám dýchat a plnit si sny, menší či větší životní plány. Magda a Lenka, hrdinky příběhu, nejsou výjimkou, stejně jako miliony jiných žen na celém světě touží po jistotě a lásce. Jinak je to s Alicí, která sní o práci v zahraničí, o svobodě, a manžela ani dítě ke štěstí nepotřebuje.
Ale možná je všechno úplně jinak...

 

Táňa Keleová-Vasilková se narodila v Chomutově v severních Čechách, ale od svých čtyř let žije na Slovensku. Vystudovala žurnalistiku na filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, poté pracovala v redakcích několika časopisů.
Od roku 1994 se věnuje spisovatelské činnosti na volné noze.
Žije s manželem, třemi dětmi a bobtailem Bárou střídavě na sídlišti v Devínské Nové Vsi a v chaloupce na myjavských kopaninách.

Na svém kontě má více než dvacet úspěšných společenských románů, z nichž do češtiny byly přeloženy: Touhy, Co to bude?, Cukr a sůl, Druhá, Duhový most, Dva životy, Já a on, Kouzlo všednosti, Květiny pro Lauru, Lék na smutek, Lži, Máma pro Veroniku, Manželky, Modrý dům, Nataša, Nikdy, Pozlátko, Ranč U Dědečka, Rozbité Štěstí a Srdce v temnotách

Nakladatel: Noxi  
Popis: kniha vázaná, 208 stran, česky
Rok vydání: 2016 (1. vydání)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Partner magazínu:

Vyhledávání

Přihlášení

125px reklama

Vzkazník

apofaxa
http://juul01juul.diowebhost.com Southbound inkling shouting brainpower premedit...

150px reklama

120x240px vpravo

120x600px reklama

© 2011 VirtualDreams.cz