Křty knih

Láďa Hruška se vrací! Křest nové kuchařky v Domě knihy Knihcentrum

Kdo by neznal Láďu Hrušku. Začínal v Nymburském deníku. Postupně pracoval pro několik rozhlasových stanic, byl reportérem televize Prima.
Od roku 2012 byl redaktorem zpravodajství na Nově, kde proslul coby potravinový inspektor. Ve svých reportážích navštěvoval české obchodní domy a hledal v regálech nekvalitní potraviny. Diváky televize Nova také učil vařit z levných surovin, občas i z těch, které by někteří lidé zřejmě vyhodili.
V roce 2014 recepty Ládi Hrušky vyšly knižně. Kniha "Vaříme s Láďou Hruškou levně a chutně" se stala obrovským hitem a během prvních tří dnů zmizelo z pultů 38 tisíc výtisků.

Táňa Keleová-Vasilková a její novinka Lék na smutek

Táňa Keleová-Vasilková.
Jméno, které dnes už znají snad všichni čeští čtenáři.
Nebo tedy alespoň čtenářky!
Romanticky laděné příběhy ze života, které uchvátily srdce desetitisíců, ba možná statisíců žen všech věkových kategorií.
Na Slovensku je Táňa stálicí a jednou z nejúspěšnějších spisovatelek, v Česku si pak knihu od knihy získává stejný respekt a popularitu.
Táňa Keleová - Vasilková už je na scéně více jak dvacet let a zanedlouho oslaví své významné životní jubileum.

Galerie 99 - slavnostní křest kalendáře s Jakubem Vágnerem

Galerie 99 zve všechny zájemce a příznivce umění na
Křest kalendáře s obrazy Antonína Vojtka pro rok 2013
Břeclavsko – kraj rybníků, tůní, jezer, kraj řeky Dyje.
Pravidelně vydávaný kalendář má v posledních letech slavností křty, které se stávají společenským setkáním s kulturním programem. V minulých letech jsme se setkali s Ch. Poullain, D. Havlovou, L. Klausovou, M. Štěpánkovou, Z. Slavíkovou, A. Čunderlíkovou, H. Ulrychovou, G. Vránovou, B.Špotákovou a D. Kludskou.
Po 10 ženách plánuje malíř Vojtek setkávání s významnými muži ČR.

Křest knihy - LOH Londýn 2012

Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled
na Hry XXX. olympiády v Londýně.

Přináší snímky špičkových sportovních fotografů, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá - zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců.
Přední čeští spisovatelé a význačné osobnosti veřejného života obohatí knihu o svůj pohled na sport. Přispěje například známý autor literatury faktu Pavel Kosatík, spisovatelka a dramatička Daniela Fischerová či profesor Jiří Přibáň.

 

Vznášedlo - Irena Obermannová

Další kniha Ireny Obermannové přináší zbrusu nové povídky, napsané výhradně pro tuto sbírku, doplněné několika dalšími, které již vyšly časopisecky.
Povídky jsou tak trochu artistický výkon, krasojízda na bílém koni, pirueta. Čím jsou kratší, tím je těžší je napsat.
Vydat knihu povídek je pro autora vždycky výzva.

Křest knihy Valdštejnova éra

16. 2. 2012, Praha - Městská knihovna Smíchov, od 17h

 

Valdštejnova éra je druhý díl historicko-magické edice Kroniky karmínových kamenů, která vychází v nakladatelství Zoner Press od roku 2011.

Jedná se o jedinečný román líčící počátky českého válečného letectví. Součástí křtu, který se odehraje 16. 2. 2012 od 17 hodin v pobočce Městské knihovny Praha na Smíchově, bude také autogramiáda autora Vlada Ríši a beseda s její koordinátorkou, Františkou Vrbenskou.

Ruda z Ostravy – BESCELER !!!

Nenechte si ujít setkání s Rudou z Ostravy a křest jeho nové knihy ve vašem městě! Postřehy k zápiskům okomentuje zanícený sepisovatel Rudova vyprávění, velectěný „karviňok“ pan Bruno Ligocki.

Hurvínkova cesta do Tramtárie

 

Hurvínek„Tak si představ Jeníku, že ten Hurvínek je pěkný rošťák. Přišel tam k nám a měl se seznámit s jedním chlapečkem. Chlapeček mu podává ruku a povídá: „Ahoj Hurvínku, já jsem Kuba.“ Hurvínek se na něj podíval, podíval se na tu ruku a místo ruky mu podává nohu: „Nazdáááár, já jsem Hurvajz.“, a strašně se u toho řehnil!“ Vyprávím svému synovi jeden z mnoha mini-zážitků ze křtu báječné knížky Hurvínkova cesta do Tramtárie.

Nové povídky Zdeňka Svěráka

Nové povídky, Zdeněk SvěrákJiž 11. října se dočkají všichni milovníci dobrého humoru a fanoušci Zdeňka Svěráka pokračování jeho úspěšných Povídek! Ty se staly téměř okamžitě po svém vydání bestsellerem. Prodáno bylo již více než 100 tisíc kusů! Nové povídky napsal Zdeněk Svěrák exkluzivně pro Nakladatelství Fragment.

10.10. křest knihy Martina Vopěnky, Spící město

10.10. křest knihy Martina Vopěnky, Spící městoZveme vás na křest knihy Nakladatelství Fragment a Martina Vopěnky, Spící město.

Akce se uskuteční v pondělí 10.10.2011 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí hned dvakrát – dopoledne od 11h s kmotrem Petrem Fejkem a odpoledne od 17h s paní Čeňkovou a Jiřím Lábusem.

Oběma akcemi bude provázet moderátor Petr Horký.

Partner magazínu:

Vyhledávání

Přihlášení

125px reklama

Vzkazník

apofaxa
http://juul01juul.diowebhost.com Southbound inkling shouting brainpower premedit...

150px reklama

120x240px vpravo

120x600px reklama

© 2011 VirtualDreams.cz