Kalendáře

Sdílení - Diář 2014 - Paulo Coelho

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „sdílení“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech.

Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

 

Český rok - Václav Vokolek

v obyčejích, říkadlech, snech, pověstech, pranostikách, traumatech, pohádkách, mýtech, skutečnostech a žertech.
Kniha básníka, výtvarníka a publicisty navazuje na populární stejnojmenné folklorní sbírky Karla Plicky, rozvržené podle ročních období. Také Vokolkův Český rok je sbírkou hádanek, pověstí, říkadel, her a jiných obyčejů či útvarů lidového původu.
Autor v ní však nezapřel sám sebe ani současníky a současnice z Čech i Moravy docela nové, strakaté a někdy značně výstřední modely do každého ročního období.

Zahradnický kalendář 2012

Rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek, letniček, ovoce i zeleniny, tipy pro nákupy, seriál o méně tradičních a zapomenutých druzích ovoce - to je Zahradnický kalendář 2012, v letošním roce speciálně zaměřený na bio a eko trendy.

Dozvíte se také, jak ošetřovat rostliny bez použití chemických prostředků, k čemu jsou dobré rostlinné jíchy a jak podpořit výskyt přirozených hmyzích predátorů v zahradě.

Partner magazínu:

Vyhledávání

Přihlášení

125px reklama

Vzkazník

apofaxa
http://juul01juul.diowebhost.com Southbound inkling shouting brainpower premedit...

150px reklama

120x240px vpravo

120x600px reklama

© 2011 VirtualDreams.cz