Osobní růst, kariéra

Hypersenzitivní lidé mezi námi - Rolf Sellin

V nakladatelství NOXI vychází jedinečná kniha pro všechny lidi, kteří cítí víc a jinak než ostatní.
Asi 15 až 20 % lidí přijímá víc podnětů ze svého okolí než ostatní, a to mnohem intenzivněji.
Toto nadání silněji vnímat svět je častokrát výhodou.
Mnozí hypersenzitivní lidé jím však trpí – jsou zranitelnější, snadněji podlehnou stresu a mají tendenci o sobě pochybovat.
Autor knihy je psychologicky fundovaný poradce, který pomáhá hypersenzitivním lidem konečně pochopit, proč jsou „jiní“. Rolf Sellin jim ve svojí knize ukazuje, jak mohou ovlivňovat vlastní vnímání a lépe se mentálně chránit. Hypersenzitivita se tak opět stane sama sebou, nadáním pro velké vnitřní bohatství.

P.S. - Aňa Geislerová

Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí.
V pěti podivuhodných letech, jejichž datace není úplně jistá, se mísí humor s melancholií, zamilování s rozchody a naprostá upřímnost s potřebou nic nevyzradit.
Autorka se svým vtipným, osobitým stylem často dotýká základních věcí, jako je rodina, láska nebo dětství, a zve čtenáře, aby se na cestu vydal s ní.

Kniha vychází v překrásné grafické úpravě její sestry Lely Geislerové, která asociuje skutečný deník včetně praktické gumičky, nepopsaných listů a barevné ořízky.

Jak překonávat konflikty - Anselm Grün

Ve vydavatelství NOXI vychází jedinečná kniha pro všechny lidi, kteří se neumí vyrovnat s konflikty ve svých životech. Vzdělaný a zkušený autor nabízí ověřené způsoby, jak reagovat v kritických situacích.
Svoje rady opírá o jedinečnou kombinaci psychologických poznatků a příkladů z Bible.
Život bez konfliktů není možný. Všichni jsme už čelili konfrontacím s ostatními. Do konfliktů se však dostáváme i sami se sebou. Přesto si je třeba uvědomit, že konflikty nejsou jen negativní.
Konflikty jsou střety rozdílných hodnot, představ anebo zájmů – nejsou znakem špatného soužití.
Mohou nás posunout dále, ukázat na nový směr a vyjasnit vztahy.

Odhalení. Sedm posvátných závojů duše - Meggan Watterson

Mimořádná kniha o hledání Sedmi posvátných závojů ženské duše. 
Kniha, ve které autorka sama prochází duchovní poutí, posílena o své vlastní teologické studium.
V meditacích a na cestách na posvátných místech prochází intenzivním spojením se všemi ženskými bohyněmi, které známe.
Pro mě byly nejintenzivnější schůzky s bohyní Kálí, s její temnotou a očistnou bolestí smrti.
A troufnu si říct, že kdyby ženy studovaly jenom podrobnosti ohledně ženských bohyní v dějinách, hodně by ze svých vlastností a přirozených reakcí pochopily.

Detox šatníku aneb Najděte svůj styl - Petra Šestáková

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou s nádechem duchovna, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás.
Proč tedy nevyužít malou zkratku k „cíli“, kterou nabízí právě tato kniha?
Podle systému feng-šuej platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě. A přesně to je ten důvod, proč se věnovat reorganizaci svých šuplíků. 
Vždyť rovnáním a zpřehledňováním svých skříní rovnáme a zpřehledňujeme i svůj život. 
Umění organizace šatníku je základ pro spokojený život a nalezení vlastního stylu.

Jak se stát Pařížankou - Anne Berest, Audrey Diwan, Caroline de Maiqret a Sophie Mas

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Pařížanku můžete z Paříže kdykoliv kamkoliv odvézt, ale její šarm jí nikdy nevezmete.
Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám.
Samozřejmě že Pařížanka je žena jako všechny ostatní, ale se špetkou něčeho navíc…
A pokud se chcete dozvědět i něco z jejích tajných triků, zkuste zalistovat touto knihou, která vyšla z pera skutečných rodilých Pařížanek.
Život je krásný… po francouzsku!

Rady pro život - Allan Pease, Barbara Peaseová

Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi
Kniha světoznámé dvojice vás seznámí s dovednostmi, které potřebujete, abyste dosáhli úspěchu.
Autoři uvádějí tři základní prvky lidské přirozenosti: lidé se potřebují cítit důležití, v první řadě se zajímají jen o sebe a mají přirozenou touhu oplácet.
Na základě těchto poznatků se dozvíte, jak upřímně chválit, pozorně naslouchat, klást skvělé otázky, udržovat rozhovor, vyvolat dobrý dojem, vytvořit příznivou atmosféru, vyrovnat se s kritikou, přednést přesvědčivý projev a mnoho dalšího.

Sebedůvěra v práci - Ros Taylor

Zdravá sebejistota je základem úspěchu.
Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky.
Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké je vaše sebehodnocení, a pak vás již zkušená psycholožka provede světem sebedůvěry a podělí se o nejzajímavější zjištění, která vyplynula z rozhovorů s dvaceti profesně velmi úspěšnými osobnostmi.

Životní koučování a sebekoučování - Pavel Náhlovský, Jiří Suchý

Životní koučování a sebekoučování směřuje k aktivnímu řízení života a k získání stálého životního uspokojení.
Další knížka úspěšných českých koučů s bohatými profesními a životními zkušenostmi je určena jak koučům, tak všem lidem, kteří chtějí tvořivě přistupovat ke svému životu. Podněcuje k hledání nejrůznějších variant další životní dráhy, k pozitivnímu postoji k sobě, k ostatním lidem i k životu samému. Formou autentických zkušeností, příkladů a příběhů ze života se věnuje poznání vlastního potenciálu, formování osobní vize budoucnosti a životním hodnotám, ale i akutním osobním a rodinným problémům a jejich prevenci.

Steve Jobs - Komiks

Životní příběh muže, který se stal legendou.
Společnost Apple bude už navždy spojena se jménem, které se za posledních několik měsíců dostalo do podvědomí široké veřejnosti – Steve Jobs.
Při jeho vyslovení se téměř každému vybaví slova jako pokrok, technologie a inovace. Bezpochyby jedna z nejvýraznějších osobností počítačového průmyslu. Jaký ale Steve Jobs opravdu byl?
Jeho příběh poodhalí titul „Steve Jobs – komiks“, který vydalo Nakladatelství Fragment!

Se šarmem Pařížanky - Ines de la Fressange

Průvodce stylem
Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre. Ines de la Fressange v něm nabízí nejen módní tipy a rady, jak se oblékat, líčit, nakupovat či bavit jako Pařížanka, ale také píše o zajímavých místech, obchůdcích, parcích, muzeích, které město na Seině před turisty tak trochu skrývá.
Kniha poslouží jako inspirace nejen těm, kdo se do Paříže chystají, ale i těm, které hodlají zapracovat na svém pařížském šarmu doma.

7 návyků skutečně efektivních lidí - Stephen R. Covey

Druhé vydání nejúspěšnější knihy renomovaného autora "motivační" literatury a experta na rodinnou problematiku a vedení lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit.
Aktualizované vydání knihy, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a jež byla přeložena do více než 40 světových jazyků, vychází ve zcela novém překladu Aleše Lisy.

Steve Jobs - Walter Isaacson

 

Kniha STEVE JOBS od Waltera Isaacsona, autora známých životopisů Benjamina Franklina a Alberta Einsteina, je exkluzivním životopisem Steva Jobse, zakladatele Applu, sepsaným s jeho pomocí a podporou.
Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů s Jobsem provedených v průběhu dvou let - a stejně tak interview s více než stovkou členů jeho rodiny, přátel, konkurentů, soupeřů i kolegů - pojednává tato kniha o životě plném vrcholů i propastí a o pronikavě intenzivní osobnosti tvořivého podnikatele, jehož vášeň pro dokonalost a železné odhodlání zcela převrátilo šest odvětví lidské činnosti: osobní počítače, kreslené filmy, hudbu, telefony, počítačové tablety a digitální tisk.

Jaká barva mi ubere kila? - Veronique Henderson, Pat Henshaw

Oblékejte se chytře a vylepšete svou postavu.
Většina žen touží vypadat štíhleji a je úplně jedno, jakou nosí velikost. Tato neocenitelná kniha vám pomůže správně zhodnotit své tělo, rozhodnout, který styl vám bude slušet, naučit se využívat slušivých barev. Když to všechno dáte dohromady, budete vypadat skvěle – a hlavně štíhleji.

Co živí lásku - Anselm Grun

Vztahy a spiritualita.
Jeden z nejoblíbenějších spirituálních autorů dneška medituje nad smyslem lidského života, kterým je láska: vyvážená láska k sobě samému i druhým. Láska nikoli jako adorování a zbožštění druhého, ale jako naplněný vztah, který se dává a zároveň je druhým obohacován. Láska nikoli jako sex a libidinózní narcismus, ale vztah, který je živen z božského pramene a je vždy inspirována shůry. Sexualita spojená s křesťanskou spiritualitou je pro autora, inspirovaného učením starých pouštních mnichů a dílem zakladatele analytické psychologie C. G. Junga, pramenem sebepřesažení, jehož konečným cílem je láska jako caritas a agapé.

Kniha o mužství - Steve Biddulph

Autorova kniha Mužství se během několika let stala v mnoha zemích bestsellerem. Byla provázena vlnou zájmu o téma role muže a otce v západní společnosti, jež se stává v mnoha ohledech zženštilou. Známý psycholog tvrdí, že v posledních desetiletích dochází k radikální proměně mužské mentality a že po dlouhém období emancipace ženství v podobě feminismu je třeba věnovat naopak velkou energii na záchranu opravdového mužství ve všech sférách společnosti.

Tajemství - Rhonda Byrne

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.

Princip odlišnosti - Jean Chatzky

Jak finančně uspět a zajistit se i v těžkých dobách.
Pouze nepřežívejte, ale mějte se dobře! Je opravdu možné začít od nuly, a přesto se celoživotně finančně zajistit? 
Existují lidé, kteří jako by vlastnili vrozenou schopnost zvládnout každou situaci. Stoupají bez námahy vzhůru na sociálním žebříčku, jsou úspěšní v práci i ve vydělávání peněz. Na rozdíl od vás pochopili a dokázali využít princip odlišnosti.
Díky rozsáhlé studii, která zkoumala vzorek více než pěti tisíc lidí, Jean Chatzky odhalila charakterové rysy a návyky lidí, kteří se posunuli z nejnižších ekonomických příček k těm nevyšším.

Jedu dál - Blanka Matragi

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Proslulá oděvní výtvarnice je známá především svým haute couture pro manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu. Její již druhá knihu přináší kromě vzpomínek na napínavou a dramatickou třicetiletou cestu z Českomoravské vrchoviny až na nejvyšší světovou úroveň módy také otevřenou výpověď o událostech při jejích návratech do vlasti a přibližuje nejnovější oblasti její tvorby.

Růžový život - Dominique Glocheux

Růžový život je kniha, z níž můžete vyzobávat jednotlivé myšlenky, zastavovat se, vracet se, začínat znovu, odkud chcete, vždy budete mít po ruce myšlenku, která vás přiměje k zamyšlení a donutí vás k činu...

Partner magazínu:

Vyhledávání

Přihlášení

125px reklama

Vzkazník

apofaxa
http://juul01juul.diowebhost.com Southbound inkling shouting brainpower premedit...

150px reklama

120x240px vpravo

120x600px reklama

© 2011 VirtualDreams.cz